Planning

14 januari 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
Groep 3/4 (Groep 3, Groep 4)

(15 leerlingen)

14 januari 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
Groep 4b (Groep 4)

(24 leerlingen)

14 januari 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
Groep 4a (Groep 4)

(21 leerlingen)

14 januari 2019 om 11:15 tot 12:00 in Gigant
4b (Groep 4)

(28 leerlingen)

14 januari 2019 om 11:15 tot 12:00 in Gigant
4a (Groep 4)

(29 leerlingen)

14 januari 2019 om 10:00 tot 10:45 in Gigant
Groep 3 (Groep 3)

(11 leerlingen)

14 januari 2019 om 10:00 tot 10:45 in Gigant
3-5 (Combinatie 3-5)

(16 leerlingen)

14 januari 2019 om 10:00 tot 10:45 in Gigant
3 (Groep 3)

(28 leerlingen)

15 januari 2019 om 10:00 tot 10:45 in Gigant
Groep 4 (Groep 4)

(26 leerlingen)

15 januari 2019 om 11:15 tot 12:00 in Gigant
3/4 (Groep 3, Groep 4)

(31 leerlingen)

15 januari 2019 om 10:15 tot 11:00 in Op school
Groep 1/2a (Groep 1, Groep 2)

(28 leerlingen)

15 januari 2019 om 10:00 tot 10:45 in Gigant
Groep 4 (Groep 4)

(22 leerlingen)

15 januari 2019 om 11:15 tot 12:00 in Op school
Groep 1/2b (Groep 1, Groep 2)

(28 leerlingen)

15 januari 2019 om 11:15 tot 12:00 in Gigant
Groep 3 (Groep 3)

(28 leerlingen)

17 januari 2019 om 10:15 tot 11:00 in Op school
1 (Groep 1)

(25 leerlingen)

17 januari 2019 om 11:15 tot 12:00 in Op school
2 (Groep 2)

(31 leerlingen)

21 januari 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
Groep 4 (Groep 4)

(20 leerlingen)

21 januari 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
Groep 3 (Groep 3)

(26 leerlingen)

22 januari 2019 om 10:15 tot 11:00 in Op school
groep 1/2A (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

22 januari 2019 om 11:15 tot 12:00 in Op school
Groep 1/2B (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

22 januari 2019 om 13:00 tot 13:45 in Op school
Groep 1/2C (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

22 januari 2019 om 08:45 tot 09:45 in Op school
groep 1/2A (Groep 1, Groep 2)

(18 leerlingen)

22 januari 2019 om 10:00 tot 11:00 in Op school
groep 1/2B (Groep 1, Groep 2)

(18 leerlingen)

22 januari 2019 om 11:15 tot 12:15 in Op school
groep 1/2 C (Groep 1, Groep 2)

(18 leerlingen)

23 januari 2019 om 11:15 tot 12:15 in Op school
Groep1/2C (Groep 1, Groep 2)

(19 leerlingen)

23 januari 2019 om 10:00 tot 11:00 in Op school
Groep 1/2B (Groep 1, Groep 2)

(23 leerlingen)

23 januari 2019 om 08:45 tot 09:45 in Op school
Groep 1/2A (Groep 1, Groep 2)

(23 leerlingen)

23 januari 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
groep 4 (Groep 4)

(29 leerlingen)

23 januari 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
groep 3A (Groep 3)

(19 leerlingen)

23 januari 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
groep 3B (Groep 3)

(19 leerlingen)

24 januari 2019 om 10:15 tot 11:00 in Op school
1/2a (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

24 januari 2019 om 11:15 tot 12:00 in Op school
1/2b (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

24 januari 2019 om 13:00 tot 13:45 in Op school
1/2c (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
5 (Groep 5)

(35 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 7 (Groep 7)

(27 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 6 (Groep 6)

(30 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 5 (Groep 5)

(20 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
7 (Groep 7)

(29 leerlingen)

28 januari 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
1/2a (Groep 1, Groep 2)

(18 leerlingen)

28 januari 2019 om 10:15 tot 11:15 in Op school
1/2b (Groep 1, Groep 2)

(18 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
6 (Groep 6)

(25 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 5/6 (Groep 5, Groep 6)

(16 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
5/6 (Groep 5, Groep 6)

(32 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 5b (Groep 5)

(22 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 7 (Groep 7)

(18 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 5a (Groep 5)

(25 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 6 (Groep 6)

(19 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 5 (Groep 5)

(21 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 7b (Groep 7)

(22 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 7a (Groep 7)

(23 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 6b (Groep 6)

(19 leerlingen)

28 januari 2019 om 12:30 tot 13:40 in Orpheus
Groep 6a (Groep 6)

(21 leerlingen)

29 januari 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
3 (Groep 3)

(20 leerlingen)

29 januari 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
4 (Groep 4)

(26 leerlingen)

30 januari 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
Groep 1/2 (Groep 1, Groep 2)

(22 leerlingen)

30 januari 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
Groep 3/4 (Groep 3, Groep 4)

(31 leerlingen)

04 februari 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
1/2c (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

04 februari 2019 om 11:00 tot 11:45 in Gigant
groep 1/2A (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

04 februari 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
Groep 1/2a (Groep 1, Groep 2)

(28 leerlingen)

04 februari 2019 om 10:15 tot 11:15 in Op school
Groep 1 -2 b (Groep 1, Groep 2)

(19 leerlingen)

04 februari 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
Groep 1-2 a (Groep 1, Groep 2)

(19 leerlingen)

04 februari 2019 om 11:00 tot 11:45 in Gigant
1/2b (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

04 februari 2019 om 09:30 tot 10:15 in Gigant
1 (Groep 1)

(25 leerlingen)

04 februari 2019 om 09:30 tot 10:15 in Gigant
2 (Groep 2)

(31 leerlingen)

04 februari 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
Groep 1/2b (Groep 1, Groep 2)

(28 leerlingen)

04 februari 2019 om 11:00 tot 11:45 in Gigant
Groep 1/2B (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

04 februari 2019 om 11:00 tot 11:45 in Gigant
Groep 1/2C (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

04 februari 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
1/2a (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

05 februari 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
groep 3 (Groep 3)

(12 leerlingen)

05 februari 2019 om 09:50 tot 10:50 in Op school
groep 1/2 b (Groep 2)

(13 leerlingen)

05 februari 2019 om 08:40 tot 09:40 in Op school
groep 1/2 a (Groep 1)

(13 leerlingen)

06 februari 2019 om 09:00 tot 10:30 in Op school
Groep 3 (Groep 3)

(21 leerlingen)

06 februari 2019 om 10:45 tot 12:15 in Op school
Groep 4 (Groep 4)

(21 leerlingen)

07 februari 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
4 (Groep 3/4)

(18 leerlingen)

07 februari 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
3 (Groep 3)

(20 leerlingen)

07 februari 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
Groep 4b (Groep 4)

(25 leerlingen)

07 februari 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
Groep 4a (Groep 4)

(27 leerlingen)

07 februari 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
Groep 3 (Groep 3)

(24 leerlingen)

11 februari 2019 om 08:40 tot 09:40 in Op school
1/2 a (Groep 1, Groep 2)

(30 leerlingen)

11 februari 2019 om 09:50 tot 10:50 in Op school
1/2 b (Groep 1, Groep 2)

(30 leerlingen)

11 februari 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
1/2 c (Groep 1, Groep 2)

(30 leerlingen)

12 februari 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
3-4 (Groep 3, Groep 4)

(25 leerlingen)

12 februari 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
1-2 (Groep 1, Groep 2)

(24 leerlingen)

13 februari 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
3 (Groep 3)

(29 leerlingen)

13 februari 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
4 (Groep 4)

(29 leerlingen)

14 februari 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
Groep 3A (Groep 3)

(23 leerlingen)

14 februari 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
Groep 4A (Groep 4)

(24 leerlingen)

14 februari 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
4b (Groep 4)

(28 leerlingen)

14 februari 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
4a (Groep 4)

(29 leerlingen)

14 februari 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
3b (Groep 3)

(27 leerlingen)

14 februari 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
Groep 3B (Groep 3)

(22 leerlingen)

14 februari 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
3a (Groep 3)

(17 leerlingen)

14 februari 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
Groep 4B (Groep 4)

(21 leerlingen)

05 maart 2019 om 09:00 tot 11:00 in Gigant
Groep 5 (Groep 5)

(25 leerlingen)

05 maart 2019 om 11:15 tot 13:45 in Gigant
Groep 6 (Groep 6)

(24 leerlingen)

06 maart 2019 om 11:00 tot 11:40 in Orpheus
Groep 1/2 (Groep 1, Groep 2)

(21 leerlingen)

06 maart 2019 om 11:00 tot 11:40 in Orpheus
Groep 1/2a (Groep 1, Groep 2)

(29 leerlingen)

06 maart 2019 om 11:00 tot 11:40 in Orpheus
1/2 (Groep 1, Groep 2)

(28 leerlingen)

06 maart 2019 om 13:00 tot 13:40 in Orpheus
Groep 1/2c (Groep 1, Groep 2)

(23 leerlingen)

06 maart 2019 om 13:00 tot 13:40 in Orpheus
Groep 1/2b (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

06 maart 2019 om 13:00 tot 13:40 in Orpheus
Groep 1/2a (Groep 1, Groep 2)

(26 leerlingen)

06 maart 2019 om 11:00 tot 11:40 in Orpheus
Groep 1/2b (Groep 1, Groep 2)

(28 leerlingen)

06 maart 2019 om 13:00 tot 13:40 in Orpheus
Groep 1/2d (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

07 maart 2019 om 11:00 tot 11:40 in Orpheus
instroom (Groep 1)

(12 leerlingen)

07 maart 2019 om 11:00 tot 11:40 in Orpheus
1-2 (Groep 1, Groep 2)

(16 leerlingen)

07 maart 2019 om 09:30 tot 10:10 in Orpheus
1/2 b (Groep 2)

(27 leerlingen)

07 maart 2019 om 09:30 tot 10:10 in Orpheus
1/2 a (Groep 1)

(27 leerlingen)

07 maart 2019 om 11:00 tot 11:40 in Orpheus
Groep 1 (Groep 1)

(28 leerlingen)

07 maart 2019 om 09:30 tot 10:10 in Orpheus
Groep 3b (Groep 3)

(25 leerlingen)

07 maart 2019 om 09:30 tot 10:10 in Orpheus
Groep 2 (Groep 2)

(28 leerlingen)

07 maart 2019 om 11:00 tot 11:40 in Orpheus
Groep 3a (Groep 3)

(22 leerlingen)

11 maart 2019 om 10:15 tot 11:45 in Op school
Groep 3 (Groep 3)

(30 leerlingen)

11 maart 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
Groep 1-2a (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

11 maart 2019 om 13:00 tot 13:50 in Gigant
3a (Groep 3)

(17 leerlingen)

11 maart 2019 om 13:00 tot 13:50 in Gigant
4b (Groep 4)

(28 leerlingen)

11 maart 2019 om 13:00 tot 13:50 in Gigant
4a (Groep 4)

(29 leerlingen)

11 maart 2019 om 13:00 tot 13:50 in Gigant
3b (Groep 3)

(27 leerlingen)

11 maart 2019 om 09:00 tot 09:50 in Gigant
3 (Groep 3)

(20 leerlingen)

11 maart 2019 om 11:00 tot 11:50 in Gigant
Groep 4B (Groep 4)

(21 leerlingen)

11 maart 2019 om 11:00 tot 11:50 in Gigant
Groep 3B (Groep 3)

(22 leerlingen)

11 maart 2019 om 11:00 tot 11:50 in Gigant
Groep 3A (Groep 3)

(23 leerlingen)

11 maart 2019 om 09:00 tot 09:50 in Gigant
4 (Groep 3/4)

(18 leerlingen)

11 maart 2019 om 09:00 tot 09:50 in Gigant
Groep 4a (Groep 4)

(27 leerlingen)

11 maart 2019 om 09:00 tot 09:50 in Gigant
Groep 4b (Groep 4)

(25 leerlingen)

11 maart 2019 om 09:00 tot 09:50 in Gigant
Groep 3 (Groep 3)

(24 leerlingen)

11 maart 2019 om 11:00 tot 11:50 in Gigant
Groep 4A (Groep 4)

(24 leerlingen)

12 maart 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
Groep 1-2b (Groep 1, Groep 2)

(26 leerlingen)

12 maart 2019 om 11:15 tot 13:45 in Gigant
5/6 (Groep 5, Groep 6)

(28 leerlingen)

12 maart 2019 om 10:15 tot 11:45 in Op school
Groep 4 (Groep 4)

(26 leerlingen)

12 maart 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
Groep 8 (Groep 8)

(28 leerlingen)

12 maart 2019 om 09:00 tot 11:00 in Gigant
Groep 7 (Groep 7)

(22 leerlingen)

12 maart 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
7/8 (Groep 7, Groep 8)

(26 leerlingen)

13 maart 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
1/2 (Groep 1, Groep 2)

(11 leerlingen)

13 maart 2019 om 10:15 tot 11:45 in Op school
3/4 (Groep 3, Groep 4)

(21 leerlingen)

14 maart 2019 om 12:15 tot 13:45 in Tim Koldenhof
Groep 6b (Groep 6)

(21 leerlingen)

14 maart 2019 om 12:15 tot 13:45 in Tim Koldenhof
Groep 7 (Groep 7)

(28 leerlingen)

14 maart 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
Groep 5a (Groep 5)

(18 leerlingen)

14 maart 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
Groep 5b (Groep 5)

(19 leerlingen)

14 maart 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
Groep 6a (Groep 6)

(22 leerlingen)

18 maart 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
3A (Groep 3)

(22 leerlingen)

18 maart 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
2/3 (Groep 2, Groep 3)

(22 leerlingen)

18 maart 2019 om 09:15 tot 10:15 in Op school
1/2A (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

19 maart 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
3B (Groep 3)

(22 leerlingen)

19 maart 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
4A (Groep 4)

(22 leerlingen)

19 maart 2019 om 09:15 tot 10:15 in Op school
1/2B (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

19 maart 2019 om 09:00 tot 11:00 in Gigant
5A (Groep 5)

(27 leerlingen)

19 maart 2019 om 11:15 tot 13:45 in Gigant
5/6B (Groep 5, Groep 6)

(26 leerlingen)

20 maart 2019 om 08:30 tot 10:00 in Op school
7/8B (Groep 7, Groep 8)

(25 leerlingen)

20 maart 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
1/2C (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

20 maart 2019 om 10:15 tot 11:45 in Op school
4B (Groep 4)

(22 leerlingen)

20 maart 2019 om 10:15 tot 11:45 in Op school
8A (Groep 8)

(28 leerlingen)

21 maart 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
Dichterbij (Groep 6, Groep 7, Groep 8)

(25 leerlingen)

21 maart 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
Bijzonder (Groep 6, Groep 7, Groep 8)

(25 leerlingen)

21 maart 2019 om 12:30 tot 14:00 in Tim Koldenhof
8 (Groep 7)

(24 leerlingen)

21 maart 2019 om 12:30 tot 14:00 in Tim Koldenhof
7 (Groep 6)

(22 leerlingen)

21 maart 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
6 (groep 5/6)

(22 leerlingen)

21 maart 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
5 (Groep 5)

(23 leerlingen)

21 maart 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
6 (Groep 6)

(27 leerlingen)

25 maart 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
7A (Groep 7)

(26 leerlingen)

25 maart 2019 om 10:15 tot 11:15 in Coda Archief
Groep 8 (Groep 8)

(28 leerlingen)

25 maart 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
7B (Groep 7)

(23 leerlingen)

25 maart 2019 om 10:15 tot 11:15 in Coda Archief
8 (Groep 8)

(24 leerlingen)

25 maart 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
7 (Groep 7)

(24 leerlingen)

26 maart 2019 om 08:30 tot 10:00 in Op school
7-8 (Groep 7, Groep 8)

(30 leerlingen)

26 maart 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
groep 7/8 (Groep 7, Groep 8)

(31 leerlingen)

26 maart 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
Groep 7 (Groep 7)

(18 leerlingen)

26 maart 2019 om 11:15 tot 13:45 in Gigant
7A (Groep 7)

(28 leerlingen)

26 maart 2019 om 09:00 tot 11:00 in Gigant
6A (Groep 6)

(29 leerlingen)

28 maart 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
Groep 7B (Groep 7)

(22 leerlingen)

28 maart 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
Groep 6 (Groep 6)

(32 leerlingen)

28 maart 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
Groep 7A (Groep 7)

(24 leerlingen)

28 maart 2019 om 08:30 tot 10:00 in Op school
Groep 6/7 (Groep 6, Groep 7)

(17 leerlingen)

28 maart 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
7 (Groep 7)

(28 leerlingen)

28 maart 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
7 (Groep 7)

(28 leerlingen)

28 maart 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
Groep 5 (Groep 5)

(33 leerlingen)

01 april 2019 om 11:15 tot 12:15 in Op school
Unit 2a (Groep 4, Groep 5, Groep 6)

(34 leerlingen)

01 april 2019 om 10:00 tot 11:00 in Op school
Unit 1b (Groep 1, Groep 2, Groep 3)

(25 leerlingen)

01 april 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
Unit 2b (Groep 4, Groep 5, Groep 6)

(34 leerlingen)

01 april 2019 om 09:00 tot 10:00 in Coda Archief
8 (Groep 8)

(28 leerlingen)

01 april 2019 om 10:15 tot 11:15 in Coda Archief
Groep 8 (Groep 8)

(29 leerlingen)

01 april 2019 om 08:45 tot 09:45 in Op school
Unit 1a (Groep 1, Groep 2, Groep 3)

(30 leerlingen)

02 april 2019 om 10:00 tot 11:30 in Bezoek Paleis Het Loo
Dichterbij (Groep 6, Groep 7, Groep 8)

(25 leerlingen)

02 april 2019 om 12:45 tot 14:15 in Bezoek Paleis Het Loo
Bijzonder (Groep 6, Groep 7, Groep 8)

(25 leerlingen)

03 april 2019 om 10:00 tot 11:30 in Bezoek Paleis Het Loo
Groep 6/7 (Groep 6, Groep 7)

(17 leerlingen)

04 april 2019 om 12:45 tot 14:15 in Bezoek Paleis Het Loo
7B (Groep 7)

(23 leerlingen)

04 april 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
7b (Groep 7)

(27 leerlingen)

04 april 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
7a (Groep 7)

(30 leerlingen)

04 april 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
6b (Groep 6)

(28 leerlingen)

04 april 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
6a (Groep 6)

(32 leerlingen)

04 april 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
5b (Groep 5)

(30 leerlingen)

04 april 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
5a (Groep 5)

(29 leerlingen)

04 april 2019 om 10:00 tot 11:30 in Bezoek Paleis Het Loo
7A (Groep 7)

(26 leerlingen)

05 april 2019 om 12:45 tot 14:15 in Bezoek Paleis Het Loo
Groep 7 (Groep 7)

(18 leerlingen)

05 april 2019 om 10:00 tot 11:30 in Bezoek Paleis Het Loo
7-8 (Groep 7, Groep 8)

(30 leerlingen)

08 april 2019 om 11:15 tot 12:15 in Op school
Unit 2a (Groep 4, Groep 5, Groep 6)

(34 leerlingen)

08 april 2019 om 10:15 tot 11:45 in Op school
3 (Groep 3)

(16 leerlingen)

08 april 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
1 (Groep 1)

(21 leerlingen)

08 april 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
Unit 2b (Groep 4, Groep 5, Groep 6)

(34 leerlingen)

08 april 2019 om 08:45 tot 09:45 in Op school
Unit 1a (Groep 1, Groep 2, Groep 3)

(30 leerlingen)

08 april 2019 om 10:00 tot 11:00 in Op school
Unit 1b (Groep 1, Groep 2, Groep 3)

(25 leerlingen)

09 april 2019 om 10:15 tot 11:45 in Op school
4 (Groep 4)

(16 leerlingen)

09 april 2019 om 12:45 tot 14:15 in Bezoek Paleis Het Loo
7 (Groep 7)

(28 leerlingen)

09 april 2019 om 11:15 tot 13:45 in Gigant
6 (Groep 6)

(13 leerlingen)

09 april 2019 om 10:00 tot 11:30 in Bezoek Paleis Het Loo
7 (Groep 7)

(24 leerlingen)

09 april 2019 om 11:15 tot 13:45 in Gigant
5 (Groep 5)

(14 leerlingen)

09 april 2019 om 10:00 tot 11:30 in Op school
7/8 (Groep 7, Groep 8)

(31 leerlingen)

09 april 2019 om 12:30 tot 14:00 in Op school
7/8 (Groep 7, Groep 8)

(31 leerlingen)

09 april 2019 om 09:00 tot 11:00 in Gigant
5/6 (Groep 5, Groep 6)

(16 leerlingen)

09 april 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
2 (Groep 2)

(15 leerlingen)

10 april 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
1/2 (Groep 1, Groep 2)

(18 leerlingen)

10 april 2019 om 10:15 tot 11:45 in Op school
3/4 (Groep 3, Groep 4)

(18 leerlingen)

10 april 2019 om 10:00 tot 11:30 in Bezoek Paleis Het Loo
7 (Groep 7)

(28 leerlingen)

11 april 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
Groep 6/7 (Groep 6, Groep 7)

(17 leerlingen)

11 april 2019 om 10:00 tot 11:30 in Bezoek Paleis Het Loo
groep 7/8 (Groep 7, Groep 8)

(31 leerlingen)

11 april 2019 om 12:45 tot 14:15 in Bezoek Paleis Het Loo
6 (Groep 6)

(27 leerlingen)

11 april 2019 om 09:50 tot 10:50 in Op school
Dichterbij (Groep 6, Groep 7, Groep 8)

(25 leerlingen)

11 april 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
Bijzonder (Groep 6, Groep 7, Groep 8)

(25 leerlingen)

12 april 2019 om 08:40 tot 09:40 in Op school
7A (Groep 7)

(26 leerlingen)

12 april 2019 om 09:50 tot 10:50 in Op school
7B (Groep 7)

(23 leerlingen)

12 april 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
6 (Groep 6)

(27 leerlingen)

15 april 2019 om 10:00 tot 11:00 in Op school
Unit 1b (Groep 1, Groep 2, Groep 3)

(25 leerlingen)

15 april 2019 om 11:15 tot 12:15 in Op school
Unit 2a (Groep 4, Groep 5, Groep 6)

(34 leerlingen)

15 april 2019 om 08:40 tot 09:40 in Op school
7-8 (Groep 7, Groep 8)

(30 leerlingen)

15 april 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
Unit 2b (Groep 4, Groep 5, Groep 6)

(34 leerlingen)

15 april 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
Groep 7 (Groep 7)

(18 leerlingen)

15 april 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
7 (Groep 7)

(24 leerlingen)

15 april 2019 om 08:45 tot 09:45 in Op school
Unit 1a (Groep 1, Groep 2, Groep 3)

(30 leerlingen)

15 april 2019 om 09:00 tot 09:45 in Gigant
6 (groep 5/6)

(22 leerlingen)

15 april 2019 om 10:15 tot 11:00 in Gigant
7b (Groep 7)

(27 leerlingen)

15 april 2019 om 09:00 tot 09:45 in Gigant
8 (Groep 7)

(24 leerlingen)

15 april 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
Groep 5a (Groep 5)

(18 leerlingen)

15 april 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
Groep 5b (Groep 5)

(19 leerlingen)

15 april 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
Groep 6a (Groep 6)

(22 leerlingen)

15 april 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
Groep 6b (Groep 6)

(21 leerlingen)

15 april 2019 om 09:00 tot 09:45 in Gigant
5 (Groep 5)

(23 leerlingen)

15 april 2019 om 11:30 tot 12:15 in Gigant
7a (Groep 7)

(30 leerlingen)

15 april 2019 om 09:00 tot 09:45 in Gigant
7 (Groep 6)

(22 leerlingen)

15 april 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
Groep 7 (Groep 7)

(28 leerlingen)

15 april 2019 om 11:30 tot 12:15 in Gigant
Groep 5 (Groep 5)

(33 leerlingen)

15 april 2019 om 10:15 tot 11:00 in Gigant
5b (Groep 5)

(30 leerlingen)

15 april 2019 om 11:30 tot 12:15 in Gigant
Groep 6 (Groep 6)

(32 leerlingen)

15 april 2019 om 11:30 tot 12:15 in Gigant
6a (Groep 6)

(32 leerlingen)

15 april 2019 om 10:15 tot 11:00 in Gigant
6b (Groep 6)

(28 leerlingen)

15 april 2019 om 10:15 tot 11:00 in Gigant
5a (Groep 5)

(29 leerlingen)

15 april 2019 om 13:00 tot 13:45 in Gigant
Groep 7B (Groep 7)

(22 leerlingen)

15 april 2019 om 10:15 tot 11:00 in Gigant
Groep 7A (Groep 7)

(24 leerlingen)

16 april 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
groep 7/8 (Groep 7, Groep 8)

(31 leerlingen)

16 april 2019 om 10:45 tot 11:45 in Op school
7 (Groep 7)

(28 leerlingen)

16 april 2019 om 08:45 tot 09:45 in Op school
7 (Groep 7)

(28 leerlingen)

06 mei 2019 om 09:45 tot 10:30 in Op schhol
1B/2B (Groep 1, Groep 2)

(21 leerlingen)

06 mei 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
Groep 3/4 (Groep 3, Groep 4)

(11 leerlingen)

06 mei 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
Klaprozen (Groep 3, Groep 4, Groep 5)

(26 leerlingen)

06 mei 2019 om 08:45 tot 09:30 in Op school
1A/2A (Groep 1, Groep 2)

(22 leerlingen)

06 mei 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
5/6 (groep 5/6)

(24 leerlingen)

06 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
Zonnebloemen (Groep 3, Groep 4, Groep 5)

(26 leerlingen)

06 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
5 (Groep 5)

(26 leerlingen)

06 mei 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
3 (Groep 3)

(20 leerlingen)

06 mei 2019 om 13:30 tot 14:30 in Op school
4 (Groep 4)

(25 leerlingen)

06 mei 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
1/2a (Groep 1, Groep 2)

(18 leerlingen)

06 mei 2019 om 10:15 tot 11:45 in Op school
3 (Groep 3)

(23 leerlingen)

06 mei 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
Groep 5/6 (Groep 5, Groep 6)

(11 leerlingen)

07 mei 2019 om 14:15 tot 15:15 in Op school
4 (Groep 4)

(31 leerlingen)

07 mei 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
4 (Groep 4)

(20 leerlingen)

07 mei 2019 om 08:45 tot 09:30 in Op school
derde kleutergroep va jan. (Groep 1, Groep 2)

(10 leerlingen)

07 mei 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
3 (Groep 3)

(28 leerlingen)

07 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
5-6 (Groep 5, Groep 6)

(20 leerlingen)

07 mei 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
4 (Groep 4)

(29 leerlingen)

07 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
3/4 (Groep 3, Groep 4)

(28 leerlingen)

07 mei 2019 om 10:45 tot 11:30 in Op school
Vogelgroep tot jan (Groep 1, Groep 2)

(31 leerlingen)

07 mei 2019 om 09:00 tot 11:00 in Gigant
5 (Groep 5)

(35 leerlingen)

07 mei 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
groep 5/6 (Groep 5, Groep 6)

(20 leerlingen)

07 mei 2019 om 10:15 tot 11:45 in Op school
4 (Groep 4)

(22 leerlingen)

07 mei 2019 om 09:00 tot 10:00 in Op school
1/2b (Groep 1, Groep 2)

(19 leerlingen)

07 mei 2019 om 09:45 tot 10:30 in Op school
Kikkergroep tot jan (Groep 1, Groep 2)

(30 leerlingen)

07 mei 2019 om 11:15 tot 13:45 in Gigant
6 (Groep 6)

(21 leerlingen)

08 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
5 (Groep 5)

(28 leerlingen)

09 mei 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
4B (Groep 4)

(20 leerlingen)

09 mei 2019 om 11:00 tot 12:30 in Op school
4A (Groep 4)

(20 leerlingen)

09 mei 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
Groep 5 (Groep 5)

(28 leerlingen)

09 mei 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
5 (Groep 5)

(32 leerlingen)

09 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
4 (Groep 4)

(30 leerlingen)

10 mei 2019 om 11:00 tot 12:30 in Op school
Groep 4 (Groep 4)

(30 leerlingen)

10 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
5 (Groep 5)

(25 leerlingen)

10 mei 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
groep3/4 (Groep 3, Groep 4)

(20 leerlingen)

10 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
3-4 (Groep 3, Groep 4)

(27 leerlingen)

13 mei 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
Klaprozen (Groep 3, Groep 4, Groep 5)

(26 leerlingen)

13 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
Zonnebloemen (Groep 3, Groep 4, Groep 5)

(26 leerlingen)

13 mei 2019 om 13:30 tot 14:30 in Op school
4 (Groep 4)

(25 leerlingen)

13 mei 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
Groep 3/4 (Groep 3, Groep 4)

(11 leerlingen)

13 mei 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
3 (Groep 3)

(20 leerlingen)

13 mei 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
Groep 5/6 (Groep 5, Groep 6)

(11 leerlingen)

13 mei 2019 om 09:45 tot 10:30 in Op school
1B/2B (Groep 1, Groep 2)

(21 leerlingen)

13 mei 2019 om 08:45 tot 09:30 in Op school
1A/2A (Groep 1, Groep 2)

(22 leerlingen)

13 mei 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
5 (Groep 5)

(28 leerlingen)

14 mei 2019 om 09:00 tot 13:30 in Kroondomein
Groep 5/6 (Groep 5, Groep 6)

(11 leerlingen)

14 mei 2019 om 10:45 tot 11:30 in Op school
Vogelgroep tot jan (Groep 1, Groep 2)

(31 leerlingen)

14 mei 2019 om 08:45 tot 09:30 in Op school
derde kleutergroep va jan. (Groep 1, Groep 2)

(10 leerlingen)

14 mei 2019 om 09:45 tot 10:30 in Op school
Kikkergroep tot jan (Groep 1, Groep 2)

(30 leerlingen)

14 mei 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
groep 5/6 (Groep 5, Groep 6)

(20 leerlingen)

14 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
5 (Groep 5)

(26 leerlingen)

14 mei 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
5/6 (groep 5/6)

(24 leerlingen)

14 mei 2019 om 09:30 tot 14:00 in Kroondomein
5 (Groep 5)

(28 leerlingen)

14 mei 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
3 (Groep 3)

(28 leerlingen)

14 mei 2019 om 14:15 tot 15:15 in Op school
4 (Groep 4)

(31 leerlingen)

14 mei 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
Groep 8 (Groep 8)

(24 leerlingen)

14 mei 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
4 (Groep 4)

(20 leerlingen)

14 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
4A (Groep 4)

(20 leerlingen)

14 mei 2019 om 09:00 tot 10:30 in Op school
8 (Groep 8)

(29 leerlingen)

14 mei 2019 om 09:00 tot 11:00 in Gigant
7 (Groep 7)

(23 leerlingen)

14 mei 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
4B (Groep 4)

(20 leerlingen)

15 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
Groep 5 (Groep 5)

(28 leerlingen)

15 mei 2019 om 10:30 tot 12:00 in Op school
4 (Groep 4)

(29 leerlingen)

15 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
3/4 (Groep 3, Groep 4)

(28 leerlingen)

16 mei 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
9 (Groep 8)

(31 leerlingen)

16 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
4 (Groep 4)

(30 leerlingen)

16 mei 2019 om 11:00 tot 12:30 in Op school
groep3/4 (Groep 3, Groep 4)

(20 leerlingen)

16 mei 2019 om 09:30 tot 14:00 in Kroondomein
5/6 (groep 5/6)

(24 leerlingen)

16 mei 2019 om 09:00 tot 13:30 in Kroondomein
5 (Groep 5)

(26 leerlingen)

17 mei 2019 om 10:00 tot 11:40 in Vlijtseweg
Groep 7/8 (Groep 7, Groep 8)

(16 leerlingen)

17 mei 2019 om 11:00 tot 12:30 in Op school
Groep 4 (Groep 4)

(30 leerlingen)

17 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
3-4 (Groep 3, Groep 4)

(27 leerlingen)

17 mei 2019 om 12:45 tot 14:25 in Vlijtseweg
6-8 (Combinatie 6-8)

(16 leerlingen)

17 mei 2019 om 08:45 tot 10:15 in Op school
5 (Groep 5)

(32 leerlingen)

17 mei 2019 om 13:00 tot 14:30 in Op school
5 (Groep 5)

(25 leerlingen)

20 mei 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
Unit 3b (Groep 7, Groep 8)

(22 leerlingen)

20 mei 2019 om 13:00 tot 14:45 in Vlijtseweg
Groep 8 (Groep 8)

(19 leerlingen)

20 mei 2019 om 10:45 tot 12:25 in Vlijtseweg
Groep 8b (Groep 8)

(24 leerlingen)

20 mei 2019 om 08:45 tot 10:25 in Vlijtseweg
Groep 8a (Groep 8)

(23 leerlingen)

20 mei 2019 om 09:45 tot 10:45 in Op school
Unit 3a (Groep 7, Groep 8)

(22 leerlingen)

20 mei 2019 om 08:45 tot 09:30 in Op school
1A/2A (Groep 1, Groep 2)

(22 leerlingen)

20 mei 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
3 (Groep 3)

(20 leerlingen)

20 mei 2019 om 09:45 tot 10:30 in Op school
1B/2B (Groep 1, Groep 2)

(21 leerlingen)

20 mei 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
8B (Groep 8)

(17 leerlingen)

21 mei 2019 om 10:45 tot 11:30 in Op school
Vogelgroep tot jan (Groep 1, Groep 2)

(31 leerlingen)

21 mei 2019 om 13:30 tot 14:30 in Op school
4 (Groep 4)

(25 leerlingen)

21 mei 2019 om 08:45 tot 09:30 in Op school
derde kleutergroep va jan. (Groep 1, Groep 2)

(10 leerlingen)

21 mei 2019 om 09:45 tot 10:30 in Op school
Kikkergroep tot jan (Groep 1, Groep 2)

(30 leerlingen)

21 mei 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
8A (Groep 8)

(21 leerlingen)

21 mei 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
7 (Groep 7)

(21 leerlingen)

21 mei 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
3 (Groep 3)

(28 leerlingen)

21 mei 2019 om 12:45 tot 14:15 in Paleis Het Loo
Klaprozen (Groep 3, Groep 4, Groep 5)

(26 leerlingen)

21 mei 2019 om 14:15 tot 15:15 in Op school
4 (Groep 4)

(31 leerlingen)

21 mei 2019 om 10:00 tot 11:30 in Paleis Het Loo
Zonnebloemen (Groep 3, Groep 4, Groep 5)

(26 leerlingen)

21 mei 2019 om 12:30 tot 13:30 in Op school
6 7 8 (Groep 6, Groep 7, Groep 8)

(25 leerlingen)

21 mei 2019 om 09:50 tot 10:50 in Op school
6 (Groep 6)

(30 leerlingen)

21 mei 2019 om 08:40 tot 09:40 in Op school
5 (Groep 5)

(20 leerlingen)

21 mei 2019 om 09:30 tot 14:00 in Kroondomein
Groep 5 (Groep 5)

(28 leerlingen)

21 mei 2019 om 08:45 tot 10:25 in Vlijtseweg
8 (Groep 8)

(20 leerlingen)

21 mei 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
groep 8B (Groep 8)

(20 leerlingen)

21 mei 2019 om 09:00 tot 13:30 in Kroondomein
5 (Groep 5)

(32 leerlingen)

21 mei 2019 om 10:45 tot 12:25 in Vlijtseweg
Groep 8 (Groep 8)

(29 leerlingen)

21 mei 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
groep 8A (Groep 8)

(21 leerlingen)

22 mei 2019 om 10:00 tot 11:30 in Paleis Het Loo
Groep 3/4 (Groep 3, Groep 4)

(11 leerlingen)

22 mei 2019 om 08:45 tot 09:45 in Op school
5 (Groep 5)

(23 leerlingen)

22 mei 2019 om 10:00 tot 11:00 in Op school
5/6 (Groep 5, Groep 6)

(26 leerlingen)

22 mei 2019 om 11:15 tot 12:15 in Op school
6 (Groep 6)

(27 leerlingen)

22 mei 2019 om 10:00 tot 11:40 in Op school
7/8 (Groep 7, Groep 8)

(28 leerlingen)

23 mei 2019 om 13:00 tot 14:30 in Tim Koldenhof
8b (Groep 8)

(33 leerlingen)

23 mei 2019 om 10:00 tot 11:30 in Tim Koldenhof
8a (Groep 8)

(29 leerlingen)

23 mei 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
8 (Groep 8)

(28 leerlingen)

23 mei 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
8 (Groep 8)

(19 leerlingen)

23 mei 2019 om 11:15 tot 12:15 in Op school
7 (Groep 7)

(29 leerlingen)

23 mei 2019 om 09:30 tot 14:00 in Kroondomein
groep 5/6 (Groep 5, Groep 6)

(20 leerlingen)

23 mei 2019 om 10:00 tot 11:30 in Bezoek Paleis het Loo
4A (Groep 4)

(20 leerlingen)

23 mei 2019 om 12:45 tot 14:15 in Bezoek Paleis het Loo
4B (Groep 4)

(20 leerlingen)

23 mei 2019 om 09:00 tot 13:30 in Kroondomein
5 (Groep 5)

(25 leerlingen)

23 mei 2019 om 09:50 tot 10:50 in Op school
7B (Groep 7)

(22 leerlingen)

23 mei 2019 om 10:00 tot 11:00 in Op school
6 (Groep 6)

(28 leerlingen)

23 mei 2019 om 08:40 tot 09:40 in Op school
7A (Groep 7)

(26 leerlingen)

24 mei 2019 om 10:00 tot 11:00 in Paleis Het Loo
4 (Groep 4)

(30 leerlingen)

24 mei 2019 om 12:45 tot 14:15 in Paleis Het Loo
4 (Groep 4)

(29 leerlingen)

27 mei 2019 om 14:00 tot 15:00 in Op school
4B (Groep 4)

(26 leerlingen)

27 mei 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
4A (Groep 4)

(26 leerlingen)

27 mei 2019 om 09:45 tot 10:30 in Op school
1-2B (Groep 1, Groep 2)

(0 leerlingen)

27 mei 2019 om 08:45 tot 09:30 in Op school
1-2A (Groep 1, Groep 2)

(29 leerlingen)

27 mei 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
3 (Groep 3)

(0 leerlingen)

28 mei 2019 om 13:30 tot 14:30 in Op school
1 2 3 (Groep 1, Groep 2, Groep 3)

(14 leerlingen)

28 mei 2019 om 12:45 tot 14:15 in Paleis Het Loo
3-4 (Groep 3, Groep 4)

(27 leerlingen)

28 mei 2019 om 10:00 tot 11:30 in Paleis het Loo
Groep 4 (Groep 4)

(30 leerlingen)

28 mei 2019 om 12:30 tot 13:30 in Op school
1 2 3 (Groep 1, Groep 2, Groep 3)

(14 leerlingen)

29 mei 2019 om 10:00 tot 11:30 in Bezoek Paleis Het Loo
4 (Groep 4)

(20 leerlingen)

03 juni 2019 om 14:00 tot 15:00 in Op school
4B (Groep 4)

(26 leerlingen)

03 juni 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
3 (Groep 3)

(0 leerlingen)

03 juni 2019 om 09:45 tot 10:30 in Op school
1-2B (Groep 1, Groep 2)

(0 leerlingen)

03 juni 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
4A (Groep 4)

(26 leerlingen)

03 juni 2019 om 08:45 tot 09:30 in Op school
1-2A (Groep 1, Groep 2)

(29 leerlingen)

04 juni 2019 om 12:45 tot 14:15 in Bezoek Paleis Het Loo
3/4 (Groep 3, Groep 4)

(28 leerlingen)

04 juni 2019 om 10:00 tot 11:30 in Bezoek Paleis Het Loo
groep3/4 (Groep 3, Groep 4)

(20 leerlingen)

04 juni 2019 om 13:30 tot 14:30 in Op school
1 2 3 (Groep 1, Groep 2, Groep 3)

(14 leerlingen)

04 juni 2019 om 12:30 tot 13:30 in Op school
1 2 3 (Groep 1, Groep 2, Groep 3)

(14 leerlingen)

11 juni 2019 om 11:05 tot 12:05 in Op school
1/2c (Groep 1, Groep 2)

(23 leerlingen)

11 juni 2019 om 12:30 tot 13:30 in Op school
1 2 3 (Groep 1, Groep 2, Groep 3)

(14 leerlingen)

11 juni 2019 om 08:45 tot 09:45 in Op school
1/2a (Groep 1, Groep 2)

(27 leerlingen)

11 juni 2019 om 13:30 tot 14:30 in Op school
1 2 3 (Groep 1, Groep 2, Groep 3)

(14 leerlingen)

11 juni 2019 om 09:55 tot 10:55 in Op school
1/2b (Groep 1, Groep 2)

(22 leerlingen)

12 juni 2019 om 09:00 tot 09:45 in Dansles op school
1/2a (Groep 1, Groep 2)

(27 leerlingen)

12 juni 2019 om 10:40 tot 11:25 in Dansles op school
1/2c (Groep 1, Groep 2)

(23 leerlingen)

12 juni 2019 om 10:00 tot 11:00 in Op school
2a (Groep 2)

(26 leerlingen)

12 juni 2019 om 11:15 tot 12:15 in Op school
2b (Groep 2)

(25 leerlingen)

12 juni 2019 om 08:45 tot 09:45 in Op school
1 (Groep 1)

(12 leerlingen)

12 juni 2019 om 09:50 tot 10:35 in Dansles op school
1/2b (Groep 1, Groep 2)

(22 leerlingen)

12 juni 2019 om 08:45 tot 10:15 in Coda Museum
Groep 6 (Groep 6)

(13 leerlingen)

12 juni 2019 om 10:30 tot 12:00 in Coda Museum
Groep 7 (Groep 7)

(24 leerlingen)

13 juni 2019 om 11:05 tot 12:05 in Op school
Groep 1/2b (Groep 1, Groep 2)

(27 leerlingen)

13 juni 2019 om 09:50 tot 10:35 in Dansles op school
2a (Groep 2)

(26 leerlingen)

13 juni 2019 om 10:30 tot 12:00 in Coda Museum
6 (Groep 6)

(24 leerlingen)

13 juni 2019 om 09:00 tot 09:45 in Dansles op school
1 (Groep 1)

(12 leerlingen)

13 juni 2019 om 08:45 tot 09:45 in Op school
Groep1 (Groep 1)

(0 leerlingen)

13 juni 2019 om 10:40 tot 11:25 in Dansles op school
2b (Groep 2)

(25 leerlingen)

13 juni 2019 om 09:55 tot 10:55 in Op school
Groep 1/2a (Groep 1, Groep 2)

(27 leerlingen)

13 juni 2019 om 08:45 tot 10:15 in Coda Museum
5 (Groep 5)

(25 leerlingen)

14 juni 2019 om 11:05 tot 12:05 in Op school
1/2C (Groep 1, Groep 2)

(26 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:55 tot 10:55 in Op school
1/2B (Groep 1, Groep 2)

(27 leerlingen)

14 juni 2019 om 08:45 tot 09:45 in Op school
1/2A (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

14 juni 2019 om 10:40 tot 11:25 in Dansles op school
Groep 1/2b (Groep 1, Groep 2)

(27 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:50 tot 10:35 in Dansles op school
Groep 1/2a (Groep 1, Groep 2)

(27 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:00 tot 09:45 in Dansles op school
Groep1 (Groep 1)

(0 leerlingen)

14 juni 2019 om 10:30 tot 12:00 in Coda Museum
7 (Groep 7)

(26 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in meedoeconcert Orpheus
5 (Groep 5)

(21 leerlingen)

14 juni 2019 om 08:45 tot 10:15 in Coda Museum
5-6 (Groep 5, Groep 6)

(28 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
5 (Groep 5)

(23 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
6 7 8 (Groep 6, Groep 7, Groep 8)

(25 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
8 (Groep 8)

(28 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
7B (Groep 7)

(22 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
7A (Groep 7)

(26 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
6 (Groep 6)

(27 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
5/6 (Groep 5, Groep 6)

(26 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
8B (Groep 8)

(17 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
Unit 3b (Groep 7, Groep 8)

(22 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
8A (Groep 8)

(21 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
6 (Groep 6)

(30 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
5 (Groep 5)

(20 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
8 (Groep 8)

(19 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
7 (Groep 7)

(29 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in meedoeconcert Orpheus
6 (Groep 6)

(28 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
Unit 3a (Groep 7, Groep 8)

(22 leerlingen)

14 juni 2019 om 09:30 tot 10:20 in Meedoeconcert Orpheus
7 (Groep 7)

(21 leerlingen)

17 juni 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
3 (Groep 3)

(0 leerlingen)

17 juni 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
Groep 1/2 (Groep 2)

(19 leerlingen)

17 juni 2019 om 10:30 tot 12:00 in Coda Museum
groep 6B (Groep 6)

(0 leerlingen)

17 juni 2019 om 08:45 tot 10:15 in Coda Museum
groep 6A (Groep 6)

(21 leerlingen)

17 juni 2019 om 14:00 tot 15:00 in Op school
4B (Groep 4)

(26 leerlingen)

17 juni 2019 om 09:00 tot 09:45 in Dansles op school
1/2A (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

17 juni 2019 om 09:50 tot 10:35 in Dansles op school
1/2B (Groep 1, Groep 2)

(27 leerlingen)

17 juni 2019 om 10:40 tot 11:25 in Dansles op school
1/2C (Groep 1, Groep 2)

(26 leerlingen)

17 juni 2019 om 09:45 tot 10:30 in Op school
1-2B (Groep 1, Groep 2)

(0 leerlingen)

17 juni 2019 om 09:45 tot 10:45 in Op school
Honingbijen (Groep 1, Groep 2)

(24 leerlingen)

17 juni 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
Groep1/2 (Groep 1)

(6 leerlingen)

17 juni 2019 om 08:45 tot 09:30 in Op school
1-2A (Groep 1, Groep 2)

(29 leerlingen)

17 juni 2019 om 13:00 tot 14:00 in Op school
4A (Groep 4)

(26 leerlingen)

18 juni 2019 om 08:45 tot 10:15 in Coda Museum
Groep 4/5 (groep 4/5)

(23 leerlingen)

18 juni 2019 om 11:15 tot 12:00 in Dansles op school
Groep1/2 (Groep 1)

(6 leerlingen)

18 juni 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
1/2 A (Groep 1, Groep 2)

(6 leerlingen)

18 juni 2019 om 08:45 tot 09:45 in Op school
1-2 (Groep 1, Groep 2)

(17 leerlingen)

18 juni 2019 om 10:30 tot 12:00 in Coda Museum
Groep 6 (Groep 6)

(24 leerlingen)

18 juni 2019 om 08:45 tot 09:30 in Dansles op school
Groep 1/2 (Groep 2)

(19 leerlingen)

18 juni 2019 om 10:25 tot 11:10 in Dansles op school
Honingbijen (Groep 1, Groep 2)

(24 leerlingen)

18 juni 2019 om 10:00 tot 11:00 in Bezoek Paleis Het Loo
1/2a (Groep 1, Groep 2)

(27 leerlingen)

18 juni 2019 om 11:00 tot 12:00 in Bezoek Paleis Het Loo
1/2b (Groep 1, Groep 2)

(22 leerlingen)

18 juni 2019 om 13:00 tot 14:00 in Bezoek Paleis Het Loo
1/2c (Groep 1, Groep 2)

(23 leerlingen)

18 juni 2019 om 11:00 tot 12:00 in Op school
1/2 B (Groep 1, Groep 2)

(24 leerlingen)

19 juni 2019 om 10:30 tot 11:15 in Dansles op school
1/2 B (Groep 1, Groep 2)

(24 leerlingen)

19 juni 2019 om 10:30 tot 11:15 in Dansles op school
1/2 A (Groep 1, Groep 2)

(6 leerlingen)

19 juni 2019 om 08:45 tot 09:30 in Dansles op school
1-2 (Groep 1, Groep 2)

(17 leerlingen)

19 juni 2019 om 11:00 tot 12:00 in Bezoek Paleis Het Loo
Groep 1/2a (Groep 1, Groep 2)

(27 leerlingen)

19 juni 2019 om 08:45 tot 10:15 in Coda Museum
groep 4/5 (groep 4/5)

(19 leerlingen)

19 juni 2019 om 10:00 tot 11:00 in Bezoek Paleis Het Loo
Groep1 (Groep 1)

(0 leerlingen)

19 juni 2019 om 10:30 tot 12:00 in Coda Museum
groep 6/7 (groep 6/7)

(20 leerlingen)

20 juni 2019 om 10:00 tot 11:00 in Bezoek Paleis Het Loo
1 (Groep 1)

(12 leerlingen)

20 juni 2019 om 11:00 tot 12:00 in Bezoek Paleis Het Loo
2a (Groep 2)

(26 leerlingen)

20 juni 2019 om 08:45 tot 10:15 in Coda Museum
7 (Groep 7)

(30 leerlingen)

20 juni 2019 om 10:30 tot 12:00 in Coda Museum
Groep 5 (Groep 5)

(25 leerlingen)

20 juni 2019 om 13:00 tot 14:00 in Bezoek Paleis Het Loo
2b (Groep 2)

(25 leerlingen)

21 juni 2019 om 08:45 tot 10:15 in Coda Museum
5 (Groep 5)

(30 leerlingen)

21 juni 2019 om 10:00 tot 11:00 in Bezoek Paleis Het Loo
Groep 1/2b (Groep 1, Groep 2)

(27 leerlingen)

21 juni 2019 om 11:00 tot 12:00 in Bezoek Paleis Het Loo
Honingbijen (Groep 1, Groep 2)

(24 leerlingen)

21 juni 2019 om 10:30 tot 12:00 in Coda Museum
6 (Groep 6)

(24 leerlingen)

24 juni 2019 om 08:45 tot 10:15 in Coda Museum
groep 7 (Groep 7)

(28 leerlingen)

25 juni 2019 om 10:30 tot 12:00 in Coda Museum
Groep 7 (Groep 7)

(23 leerlingen)

25 juni 2019 om 08:45 tot 10:15 in Coda Museum
Groep 6 (Groep 6)

(26 leerlingen)

25 juni 2019 om 10:00 tot 11:00 in Bezoek Paleis Het Loo
1/2A (Groep 1, Groep 2)

(25 leerlingen)

25 juni 2019 om 13:00 tot 14:00 in Bezoek Paleis Het Loo
1/2C (Groep 1, Groep 2)

(26 leerlingen)

25 juni 2019 om 11:00 tot 12:00 in Bezoek Paleis Het Loo
1/2B (Groep 1, Groep 2)

(27 leerlingen)

26 juni 2019 om 08:45 tot 10:15 in Coda Museum
groep 5A (Groep 5)

(25 leerlingen)

26 juni 2019 om 11:00 tot 12:00 in Bezoek Paleis Het Loo
Groep1/2 (Groep 1)

(6 leerlingen)

26 juni 2019 om 10:30 tot 12:00 in Coda Museum
groep 5B (Groep 5)

(23 leerlingen)

26 juni 2019 om 11:00 tot 12:00 in Bezoek Paleis Het Loo
Groep 1/2 (Groep 2)

(19 leerlingen)

27 juni 2019 om 10:00 tot 11:00 in bezoek Paleis Het Loo
1/2 B (Groep 1, Groep 2)

(24 leerlingen)

27 juni 2019 om 11:00 tot 12:00 in Bezoek Paleis Het Loo
1-2 (Groep 1, Groep 2)

(17 leerlingen)

27 juni 2019 om 10:00 tot 11:00 in Bezoek Paleis Het Loo
1/2 A (Groep 1, Groep 2)

(6 leerlingen)

Afgelopen

09 oktober 2018 om 10:15 tot 10:15 in Op school
Unit 2-3 (Groep 3)

(11 leerlingen)

09 oktober 2018 om 10:30 tot 12:00 in Op school
Unit 2-4 (Groep 4)

(13 leerlingen)

04 oktober 2018 om 08:45 tot 10:15 in Op school
3 (Groep 3)

(16 leerlingen)

04 oktober 2018 om 10:30 tot 12:00 in Op school
4 (Groep 4)

(18 leerlingen)

02 oktober 2018 om 08:45 tot 10:15 in Op school
3 (Groep 3)

(15 leerlingen)

02 oktober 2018 om 10:30 tot 12:00 in op school
4 (Groep 4)

(16 leerlingen)

09 oktober 2018 om 08:45 tot 10:15 in Op school
Unit 2-5 (Groep 5)

(15 leerlingen)

09 oktober 2018 om 10:30 tot 12:00 in Op school
Unit 3-6 (Groep 6)

(12 leerlingen)

04 oktober 2018 om 10:30 tot 12:00 in Op school
5 (Groep 5)

(23 leerlingen)

04 oktober 2018 om 08:45 tot 10:15 in Op school
6 (Groep 6)

(21 leerlingen)

02 oktober 2018 om 10:30 tot 12:00 in Op school
5 (Groep 5)

(25 leerlingen)

02 oktober 2018 om 08:45 tot 10:15 in op school
6 (Groep 6)

(26 leerlingen)

04 oktober 2018 om 08:45 tot 10:15 in Op school
1-2 A (Groep 1, Groep 2)

(0 leerlingen)

04 oktober 2018 om 10:30 tot 12:00 in Op school
1-2 B (Groep 1, Groep 2)

(0 leerlingen)

02 oktober 2018 om 08:45 tot 10:15 in Op school
1/2 (Groep 1, Groep 2)

(15 leerlingen)

09 oktober 2018 om 08:45 tot 10:15 in Op school
Unit 1-1 (Groep 1)

(14 leerlingen)

09 oktober 2018 om 10:30 tot 12:00 in Op school
Unit 1-2 (Groep 2)

(14 leerlingen)

01 oktober 2018 om 08:45 tot 10:15 in Op school
7 (Groep 7)

(21 leerlingen)

02 oktober 2018 om 13:15 tot 14:45 in Op school
7 (Groep 7)

(21 leerlingen)

01 oktober 2018 om 10:30 tot 12:00 in Op school
8 (Groep 8)

(30 leerlingen)

02 oktober 2018 om 13:15 tot 14:45 in Op school
8 (Groep 8)

(30 leerlingen)

09 oktober 2018 om 13:00 tot 14:30 in Op school
Unit 3-7 (Groep 7)

(0 leerlingen)

10 oktober 2018 om 09:30 tot 10:00 in op school
Unit 3-7 (Groep 7)

(0 leerlingen)

09 oktober 2018 om 13:00 tot 14:30 in op school
Unit 3-8 (Groep 8)

(0 leerlingen)

10 oktober 2018 om 10:00 tot 10:30 in op school
Unit 3-8 (Groep 8)

(0 leerlingen)

04 oktober 2018 om 13:00 tot 14:30 in op school
7 (Groep 7)

(26 leerlingen)

05 oktober 2018 om 09:30 tot 10:00 in op school
7 (Groep 7)

(26 leerlingen)

03 oktober 2018 om 08:45 tot 10:15 in op school
8 (Groep 8)

(30 leerlingen)

05 oktober 2018 om 10:00 tot 10:30 in op school
8 (Groep 8)

(30 leerlingen)

23 mei 2015 om 08:45 tot 09:45 in op school
5 (Groep 5)

(21 leerlingen)